Jednoduché weby na mieru

Vyrábam jednoduché webové prezentácie, ktoré oslovia Vašich zákazníkov a podporia Vaše podnikanie, či už pečiete torty alebo máte stavebnú firmu. Pokiaľ nepotrebujete e-shop, prečo zbytočne investovať do predražených platforiem? 

Čo je dôležité pri rozhodovaní a čo musí spĺňať webová prezentácia.

Prezentácia pre DJa

Prezentácia pre Zlatníka

Prezentácia pre Cukrárku

Prezentácia pre Čerpaciu stanicu

Prezentácia pre Predajňu autodielov, servis a pneuservis

Prezentácia pre Materskú škôlku

 • responzivita →

  Web sa musí prispôsobiť všetkým platformám, na ktorých má byť zobrazovaný tak, aby bol čitateľný, zrozumiteľný a aby návštevník webu nemusel robiť po načítaní ďalšie kroky pre to, aby vedel preštudovať celý obsah.

 • rýchlosť →

  Kto sa v dnešnej dobé neponáhľa? Na prezeranie webu tiež nikto nemá večnosť a preto je rýchlosť načítania webu veľmi dôležitá.

 • čistý a jednoduchý dizajn →

  Bez veľa rušivých prvkov, aby prezentácia bola zrozumiteľná a ľahko si našiel každý informácie, ktoré potrebuje.

 • zabezpečenie →

  SSL certifikát, ktorý je obdoba nášho občianskeho preukazu pre web, aby prehliadač návštevníka vedel, že prehliadanie Vášho webu je pre neho bezpečné.

 • jednoduchá administrácia →

  Možnosť majiteľa webu kedykoľvek meniť jeho obsah (články v blogu, fotky v galérii...) musí byť veľmi jednoduchá a prístupná odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, či už mobilu, notebooku alebo tabletu.


Rýchlosť je dôležitá

Nie len rýchlosť načítania webu, ale aj rýchlosť nasadenia webovej prezentácie do prevádzky môže byť blesková. Stačí, že máte svoju predstavu, pár fotiek, textové podklady, alebo proste skvelý nápad, ktorý spolu preberieme a môžeme začať s tvorbou. 

Malé prevádzkové náklady

Náklady za jednoduchú stránku naozaj nemusia byť veľké. Platíte len jednorázový poplatok za vytvorenie prezentácie, kde v cene máte zaškolenie na administráciu webu a ročný poplatok za hostingové služby a doménu, ktoré zvyčajne pri jednoduchých stránkach neprekročia 30€.

Moderný dizajn

Dizajn webu vytváram vždy spolu so zákazníkom tak, aby bola prezentácia moderná, bez zbytočných prvkov, ktoré spomaľujú web. Je tvorený pomocou najmodernejších skriptov a preto je web čitateľný na každom zariadení od mobilu až po veľkú obrazovku. 

Sem môžete napísať svoje otázky, na ktoré Vám veľmi rád odpoviem. Vždy sa snažím odpovedať najneskôr do 48 hodín.

Copyright © 2015 - 2021 Bc. Radovan Molnár. Všetky práva vyhradené.

Kopírovanie a používanie materiálov na tomto webe je možné len s písomným súhlasom majiteľa internetovej stránky www.time4photo.sk

Bc. Radovan Molnár   |   IČO: 48271624   |   DIČ: 1075667285  |  Č.ž.r.: 420-28491